Vnitřní parapety TOPSET - DŘEVOTŘÍSKOVÉZákladem parapetní desky je nosič, který se vyrábí z 16 mm voděodolné DTD desky. Předností parapetu je, že základní nosná deska je silná 16 mm, ale nos parapetu je zesílen a vyrábí se z 25 mm DTD. Tento profil je již řadu let osvědčen a zlepšuje tvarovou stabilitu a tuhost celého výrobku.

Povrch parapetní desky tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL/HPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.

DTD Parapety nabízíme ve 14 základních dekorech. Díky této široké kolekci, která obsahuje UNI barvy (bílá, šedá) i imitace kamene a masivu, se dají dobře sladit s interiérem a okny Vašeho domova.

Na zadní stranu parapetu lepíme nažehlovací hranu. Ze spodní strany je nalisován speciální impregnovaný protitah, který slouží k zabránění vzlínání vlhkosti, a to především v novostavbách.

K okenním parapetům v profilu L 200 nabízíme plastové (PE) boční a dilatační krytky s UV stabilizátorem, které dodáváme standardně v osmi barvách.

Přednosti a vlastnosti:

- snadná údržba a montáž
- estetika a luxusní vzhled
- stálobarevnost a odolnost proti UV záření
- všestranné použití
- laminát odolný proti běžným chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám
- zdravotně nezávadný výrobek
- dlouhá životnost
- bezpečnost (splňují požadavek nehořlavosti do 30 minut)
- velký výběr dezénů
- příznivá cena

Rozměry:

délka: 4050 mm
h: 150 - 600 mm, jiné na objednávku (max. 1000 mm)
s: 17 mm
v: 40 mm
t: 25 mm
r: 10 mm